פרופ’ חיים אשד: "חוצנים ביקשו לא לפרסם שהם כאן"
צילום: מכון פישר למחקר אסטרטגי אוויר וחלל, CC BY-SA 2.5, wikimedia.org

חדשות

פרופ’ חיים אשד: "חייזרים ביקשו לא לפרסם שהם כאן"

סערת פרופ’ חיים אשד והחוצנים: לא ברור על סמך מה נאמרים הדברים אבל הפרופסור שעמד בראש תכנית החלל הישראלית מפתיע: "יש בסיס תת קרקעי במעבה המאדים, ויש שם נציגים שלהם וגם אסטרונאוטים אמריקאים שלנו".

   
פרופ’ חיים אשד: "חוצנים ביקשו לא לפרסם שהם כאן"
צילום: מכון פישר למחקר אסטרטגי אוויר וחלל, CC BY-SA 2.5, wikimedia.org
אא

פרופ' חיים אשד בראיון לעיתון ידיעות אחרונות בסוף השבוע על החוצנים, "העב"מים ביקשו לא לפרסם שהם כאן, האנושות עדיין לא מוכנה. טראמפ היה על סף לגלות, אבל החוצנים בפדרציה הגלקטית אומרים: רגע, תנו קודם להרגיע את הרוחות. הם לא רוצים שתיווצר אצלנו היסטריה המונית. הם רוצים להפוך אותנו קודם לשפויים ומבינים. הם חיכו עד היום, שהאנושות תתפתח ותגיע לשלב שבו נבין בכלל מה הם חלל וחללית.

"יש הסכם בין ממשלת ארה"ב לחוצנים. הם חתמו איתנו על חוזה כדי לעשות פה ניסויים. גם הם חוקרים ומנסים להבין את כלל מארג היקום, והם רוצים אותנו כמסייעים. יש בסיס תת־קרקעי במעבה המאדים, ויש שם נציגים שלהם וגם אסטרונאוטים אמריקאים שלנו".

"אם הייתי בא עם מה שאני אומר היום לפני חמש שנים, היו מאשפזים אותי. כל מקום שעד היום ניגשתי אליו באקדמיה עם זה, אמרו: הבחור יצא מדעתו. היום כבר מדברים אחרת. אין לי מה להפסיד. אני קיבלתי את התארים והפרסים שלי, מכבדים אותי באוניברסיטאות בחו"ל, וגם שם המגמה משתנה".

פרופסר וולוול גרין מספר: "בשעתו היה זה בשנות השבעים המוקדמות כשנודע שאני עובד במסגרת נאס"א ומעורב בחיפוש אחר חיים על מאדים, היו חסידים שנזפו בי ואמרו, "אסור לך להתעסק בזה. זה אסור על פי ההלכה".

מאחר שבאותו שלב כבר התחלתי את המסע שלי בשמירת המצוות, דברי התוכחה שלהם הטרידו אותי — האם אני אכן נוהג שלא כשורה? לא ידעתי איך להתייחס לדברים. הרב משה פעלער שליח הרבי במינסוטה, שדרכו החל הקשר שלי עם הרבי הציע לי לשאול את הרבי אם אכן טענתם של אותם אנשים נכונה.

"הרבי לא הגיב מיד — היה זה אחד מאותם רגעים קסומים בזמן, כשהוא מהרהר בינו לבין עצמו — ואז הוא אמר כך: "עליך לחפש צורות חיים במאדים, ולהמשיך לחפש עוד ועוד; ואם לא תמצא עליך להמשיך ולחפש בעוד מקומות, ולא לחדול מלחפש, כי לשבת כאן בעולם הזה ולומר שאין חיים במקומות אחרים מבלי אפילו לחפש, פירושו של דבר — להגביל את הקב"ה, וזה דבר שאיש אינו יכול לעשות!"

 

שידור חי

עוד כתבות שיעניינו אותך