ח"כ אבי מעוז בכנסת: "החרדים - קורבנות מדינת כל אזרחיה"
(צילום מסך מתוך ערוץ הכנסת)

חדשות

ח"כ אבי מעוז: "החרדים - קורבנות מדינת כל אזרחיה"

הציבור החרדי, לרבבות משפחותיו, ולרבבות המשפחות מעוטות היכולת הם הקורבן החדש של תפיסת מדינת כל אזרחיה ו'חיה ותן לחיות' מבית היוצר של אביגדור ליברמן, שנמצא באמוק של טירוף שנאת היהדות ובמסע הנקמנות שלו בחרדים ובבנימין נתניהו", הוסיף יו"ר נעם.

   
ח"כ אבי מעוז בכנסת: "החרדים - קורבנות מדינת כל אזרחיה"
(צילום מסך מתוך ערוץ הכנסת)
אא

יו"ר מפלגת נעם, חה"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) נשא דברים הערב (ד') במליאת הכנסת בנושא עליית המחירים. מעוז ציטט את סבר פלוצקר שאמר כי הסיבה לעליית המחירים היא רצונו של שר האוצר ליברמן ללמד את החרדים לקח. בנוסף אמר מעוז, כי הציבור החרדי הוא קורבן של מדיניות מדינת כל אזרחיה אותה מקדמת הממשלה הנוכחית.

"השבוע פרסם הפרשן הכלכלי סבר פלוצקר שכלכלנים בכירים במשרד האוצר התנגדו למיסים החדשים על מוצרי החד-פעמי ועל השתיה הממותקת", פתח מעוז, "מסתבר שהמיסים הללו יתרמו לעלייה באינפלציה ולעליית מחירים ויפגעו בעיקר בשכבות החלשות, ולכן אין בהם היגיון כלכלי. גם הנימוקים הבריאותיים והסביבתיים שניתנו למיסים החדשים מתבררים כפייק, היות וצריכת הסוכר לנפש וצריכת הפלסטיק לנפש בישראל דווקא נמוכות בהשוואה למדינות ה- OECD.

"בגלל הסיבות הנ"ל הייתה התנגדות במשרד האוצר לגזירות הללו, אך הם נאלצו להיכנע לדרג המדיני, קרי לשר האוצר, מכיון ש ואני מצטט: "ליברמן ביקש ללמד לקח את הציבור החרדי"", ציין מעוז.

לדברי מעוז, הציבור החרדי הינם "קורבנות מדינת כל אזרחיה", אשר מצטרפים ל"קורבנות השלום" ולקורבנות אג'נדת מחיקת הזהויות "אחרי החתימה על הסכמי אוסלו, כשהחלו הפיגועים הקשים בעקבות החזרתם מטוניס של מחבלי אש"ף, חימושם בנשק והעברת אחריות ביטחונית אליהם בחלקים מאזורי יו"ש ורצועת עזה, כונו הנרצחים הרבים באותם הפיגועים בביטוי המכובס מהנדס התודעה, שאין ציני ממנו, "קורבנות השלום", כשבעצם מה שהם היו, זה קורבנות של אובדן דרך ושל תפיסות שמאל קיצוני אנטי לאומיות. גם אותם יחידים הנמשכים לבני מינם, שמונעים מהם את האפשרות לקבל סיוע טיפולי מקצועי הינם קורבנות האג'נדה של מחיקת הזהויות הפרוגרסיבית, ורק בימים האחרונים ראינו עוד ועוד חשיפות של נפגעים שהוקרבו בשם אותה אג'נדה, ושעכשיו סוף סוף אזרו אומץ להתלונן כנגד אותם דמויות שפגעו בהם.

הציבור החרדי, לרבבות משפחותיו, ורבבות המשפחות מעוטות היכולת הם הקורבן החדש של תפיסת מדינת כל אזרחיה ו'חיה ותן לחיות' מבית היוצר של אביגדור ליברמן, שנמצא באמוק של טירוף שנאת היהדות ובמסע הנקמנות שלו בחרדים ובבנימין נתניהו", הוסיף יו"ר נעם.

לסיכום אמר חה"כ מעוז "ובכן קיבלנו: קורבנות השלום, קורבנות האג'נדה של מחיקת הזהויות הפרוגרסיבית, וקורבנות של מדינת כל אזרחיה. כל זה מעיד על איזה רמות של ציניות, סיאוב מרמה ושקר בנויה הממשלה הזאת, ולשקר, כידוע, אין רגליים. וסוף האמת לנצח, בעז"ה, ובמהרה", סיים הח"כ.

עוד כתבות שיעניינו אותך