טרגדיה קשה: שבוע לפני חתונתו, שלמה רוטנברג נהרג בדרך למירון
(צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל)

חדשות

טרגדיה קשה: שבוע לפני חתונתו, שלמה רוטנברג נהרג בדרך למירון

החתן החרדי שלמה רוטנברג ז"ל נהרג בתאונת דרכים קטלנית כשרכבו התנגש במשאית בכביש 90, סמוך לעוג'א אתחתא.

   
טרגדיה קשה: שבוע לפני חתונתו, שלמה רוטנברג נהרג בדרך למירון
(צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל)
אא

טרגדיה מצמררת: החתן הצעיר, שלמה רוטנברג ז"ל, תלמיד ישיבת 'שערי תורה' נהרג בתאונת דרכים מחרידה בכביש הבקעה שבוע בלבד לפני שהיה אמור להיכנס תחת החופה ביום שלישי הבא.

רוטנברג בן ה-22 הנמנה חסידות ביאלה בירושלים, עשה את דרכו לתפילה בקברי הצדיקים בצפון לקראת יום חתונתו. אלא שמסיבה שאינה ברורה רכבו התנגש במשאית והוא נהרג במקום.

פראמדיק מד"א רומן בלמן וחובש רפואת חירום במד"א דניאל מוסאי סיפרו: "ראינו שמדובר בתאונה קשה מאוד בין רכב פרטי ומשאית. הרכב היה מעוך לחלוטין ובתוכו נלכד גבר בשנות ה-30, ביצענו בו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים וקבענו את מותו במקום. נהג המשאית טופל במקום ופונה לבית החולים העמק כשמצבו קל".

רשף יוסי דהרי, מפקד המשמרת בכיבוי והצלה מחוז יו"ש, סיפר: "כשהגענו למקום האירוע נגלה לעינינו מחזה קשה של תאונת דרכים בין רכב פרטי למשאית כאשר הרכב הפרטי 'קרוע' מעצמת המכה ונהג הרכב נמצא במקומו במצב של 'איבוד צלם אנוש', וכוחות הרפואה קבעו מוות על נהג הרכב.

"לאחר מכן החלנו בפעולות חילוץ קשות ומורכבות באמצעות כלים הידראוליים על מנת לפעול לחילוצו של ההרוג בזהירות המרבית וברגישות לכבוד המת".

אסף ברוכי, מפקד זק״א מרחב בנימין: “מדובר בתאונה חזיתית בין משאית לרכב פרטי. כשהגעתי למקום ראיתי את הרכב הפרטי מרוסק לגמרי מעוצמת ההתנגשות. הנהג הצעיר נלכד בתוך הרכב המרוסק כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית. יחד עם צוותי הכיבוי חילצנו אותו כשהוא ללא רוח חיים. פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו. צוות מורחב של מתנדבי זק״א מחוז ש״י וצפון טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה”.

הלוייתו המצמררת תצא היום יום שלישי. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

עוד כתבות שיעניינו אותך