איתמר הילמן ז”ל, בן 21 מגני הדר, נהרג בתאונת אופנוע
אילוסטרציה (צילום: DedMityay/shutterstock)

חדשות

איתמר הילמן ז”ל: בן 21 מגני הדר, נהרג בתאונת אופנוע

איתמר הילמן ז"ל בן 21, בנו של יבלח"א שלמה הילמן, איש זק"א תושב פתח תקווה, נהרג הערב בתאונת אופנוע בירושלים. בתאונה נפצע באורח בינוני הולך רגל חרדי בן 47. הלווייתו של איתמר - מחר בצהרים בבית העלמין ירקון בפ"ת

   
איתמר הילמן ז”ל, בן 21 מגני הדר, נהרג בתאונת אופנוע
אילוסטרציה (צילום: DedMityay/shutterstock)
אא

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד”א שמריהו ירט, מספר על התאונה: “שני הפצועים שכבו על הכביש, רוכב האופנוע היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה ועם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. מיד התחלנו לבצע פעולות החייאה שכללו עיסויים והנשמות, העלינו אותו לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותו לבית החולים, תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי. הולך רגל, גבר בן 47 שנפגע באורח בינוני טופל במקום ופונה גם הוא לבית החולים תוך המשך טיפול”.

גם משה ויצמן, חובש איחוד הצלה, הגיב ואמר: “מדובר בהולך רגל שנפגע מאופנוע. בסיוע רופא מתנדב באיחוד הצלה ביצענו החייאה בזירת התאונה על רוכב האופנוע שנפצע אנושות”.

דני שמואלי גם חובש באיחוד הצלה: “הולך הרגל שנפגע מהאופנוע טופל בזירה במצב קל עד בינוני. רוכב האופנוע נפצע אנושות ורופא מתנדב באיחוד הצלה ביצע בו פעולות החייאה בסיוע חובשים נוספים וצוות ניידת טיפול נמרץ שפינתה אותו לבית החולים במצב אנוש, תוך כדי המשך פעולות החייאה”.

נוסף להם, נמסרה תגובתם של צבי יורוביץ ומשה חמד מתנדבי זק״א שטיפלו בזירה: “כשהגענו למקום רוכב האופנוע שכב בסמוך לכלי כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, צוותי מד״א פינוי במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים שערי צדק שם הרופאים לאחר נאלצו לקבוע את מותו.״

עוד כתבות שיעניינו אותך