"את והתהילים שלך יכולים לרדת": למה הורידו חרדית מהטיסה?
(צילום: Bjoern Wylezich/shutterstock)

חדשות

"את והתהילים שלך יכולים לרדת": למה הורידו חרדית מהטיסה?

אישה חרדית סולקה מטיסה משיקגו לניו יורק, אחרי שלטענת הדיילת היא התפללה ולא עטתה מסכה לפי הכללים. האישה מכחישה וטוענת שמדובר באנטישמיות

   
"את והתהילים שלך יכולים לרדת": למה הורידו חרדית מהטיסה?
(צילום: Bjoern Wylezich/shutterstock)
אא

אישה חרדית הורדה מטיסה פנימית בארה”ב, לאחר שלטענת החברה היא התפללה ולא עטתה מסכה לפי הכללים.

האישה סיפרה: “הייתי בטיסת דלתא 5610 משיקגו לשדה התעופה בניו יורק ביום רביעי. היה לי את הסידור פתוח והתפללתי. הדיילת, אריקה גרין, דחפה בכעס את הסידור שלי ואמרה לי להרים את המסכה שלי, כדי לעמוד בהנחיות. המסכה שלי הייתה למעלה, אבל היא הלכה משם בלי לאפשר לי להראות לה. החלקתי את זה בהנחה שהיא לא ראתה נכון.

“אבל אז היא חזרה עם דיילת אחרת ושתיהן כעסו עלי מאוד. פחדתי כי לא עשיתי שום דבר רע. הן אמרו שאני לא עוטה לפי ההנחיות, למרות שהנוסעים האחרים יכלו לראות שאני עם מסכה ורק מתפללת. כמה חרדים שהיו על הטיסה ניסו לעזור אך הדיילת לא אפשרה להם לדבר.

“כשהיא סוף סוף הפסיקה לצעוק עלי, שאלתי: ‘איך קוראים לך?’

“היא הסתובבה וכעבור דקה, הטייס הודיע ​​שאנחנו מסובבים את המטוס כדי להוריד נוסע שלא נוהג לפי ההנחיות. אישה בשם קים פורד נכנסה למטוס ואמרה לי שאני לא מקפידה על ההנחיות, ושאם לא ארד מהמטוס ואמשיך לדבר, אני לא אוכל לטוס עם ‘דלתא’  כל החיים, והאבטחה תגרור אותי מהמטוס.

“לדבריה, נוסעים אחרים אינם מרגישים בטוחים והטייס לא הרגיש בנוח כשאני על סיפון המטוס. הייתי רגועה אבל מפוחדת, אז ביקשתי לדבר עם הטייס. היא אמרה שאני יכולה לדבר איתם כשאני ארד מהמטוס. שני טייסים פגשו אותי וניסיתי להסביר שאני הקפדתי לחלוטין ויש לי עדים.

“הדיילת אריקה גרין ניתקה אותי ולא אפשרה לי לדבר. בכיתי והייתי נסערת והטייסים נראו מבולבלים. קים פורד אמרה שאם אני ארגע ולא אדבר, היא תטיס אותי לניו יורק בטיסה אחרת, אבל אם ‘אמשיך כך’, אני לא אוכל לטוס כל החיים והיא ליוותה אותי מהטרמינל.

“החזקתי את הסידור שלי כל הזמן. כשקים לקחה אותי מהמטוס, הדיילת אריקה גרין הפטירה לעברי: ‘את וספר התפילות יכולים לרדת'”.

‘דלתא’ לא מסרה תגובה לפניית ‘ישיבה וורלד’.

עוד כתבות שיעניינו אותך