רפורמת התחב"צ יוצאת לדרך: הנוסעים זועמים
(צילום: Alon Adika/shutterstock/rasika108/Jose HERNANDEZ Camera 51)

חדשות

רפורמת התחב"צ יוצאת לדרך: הנוסעים זועמים

רפורמת "דרך שווה" של משרד התחבורה יצאה לדרך אמש בחצות אתמול (הלילה שבין שני לשלישי) אך נוסעים בכל הארץ מדווחים על תקלות נרחבות בתחבורה הציבורית

   
רפורמת התחב"צ יוצאת לדרך: הנוסעים זועמים
(צילום: Alon Adika/shutterstock/rasika108/Jose HERNANDEZ Camera 51)
אא

רפורמת "דרך שווה" של משרד התחבורה יצאה לדרך אמש בחצות אתמול (הלילה שבין שני לשלישי) אך נוסעים בכל הארץ מדווחים על תקלות נרחבות בתחבורה הציבורית הבוקר. לטענת הנוסעים, כרטיסי ה"חופשי-ארצי" שהושקו ברפורמה לא עובדים באוטובוסים - והם נאלצים לשלם מחיר מלא.

מנגד משרד התחבורה בראשות השרה מרב מיכאלי מקדם רפורמה ולפיה על תמרורי התחבורה יופיעו דמויות נשיות במקום הדמויות הגבריות שמופיעות על התמרורים היום.

בתוך כך בהודעה שמופנת לתושבי מודיעין עילית נכתב: "שלום לכולם, נפתחה כעת עצומה חדשה בנוגע לרפורמה בתחבורה הציבורית שמחריגה את מודיעין עילית מאזורי פריפריה ופוגעת קשות בכיס של כולנו, עם יציאת הרפורמה החדשה בתחבורה הציבורית 'דרך שווה', נכנסה מודיעין עילית למטרופולינט ירושלים ועלות חופשי חודשי פנימי עלתה ל-225.

"ברפורמה ישנה אפשרות לתושבי פריפריה לרכוש הסדרי נסיעה חודשיים למרחק של 40 ק"מ בעלות של 99 ש"ח בלבד! אולם מודיעין עילית איננה זכאית להסדר זה.

גודלה של העיר הוא 6 קמ"ר בלבד! ונוסעים בתוך העיר נאלצים לרכוש הסדרים בסכומים של נוסעים בעיר ירושלים, גוש דן, חיפה ועוד....אנא עזרו לנו לתקן את המעוות!!!

להלן הקישור לעצומה

http://www.atzuma.co.il/modiinilitderech

אנא שתפו עם כל תושב בעיר שאכפת לו...

אולי ביחד נצליח להוביל שינוי".

רפורמת התחב''צ יוצאת לדרך: הנוסעים זועמים

עוד כתבות שיעניינו אותך