נגד ממשלת הזדון: אלפים השתתפו הערב בהפגנת ענק
השתתפו אלפים. הפגנת הימין מול בית ראש הממשלה (צילום: דוברות קריית ארבע)

חדשות

נגד ממשלת הזדון: אלפים השתתפו הערב בהפגנת ענק

אלפים רבים הגיעו להפגנת הימין מול משרד ראש הממשלה, במלאת 30 יום להירצחו של יהודה דימנטמן הי"ד, בצאתו מהישיבה בחומש.

   
נגד ממשלת הזדון: אלפים השתתפו הערב בהפגנת ענק
השתתפו אלפים. הפגנת הימין מול בית ראש הממשלה (צילום: דוברות קריית ארבע)
אא

אלפים השתתפו הערב בהפגנה הגדולה נגד הממשלה, בהפגנה שהתקיימה בסמוך למשרד ראש הממשלה בירושלים.

ההפגנה התקיימה במלאות 30 יום להירצחו של יהודה דימנטמן הי"ד. ההפגנה מתקיימת בסיום שבוע מחאה מול משקר רה"מ. יו״ר מפלגת הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ אמר בהפגנה: “בנגב ייבחן העם בישראל ובחומש ייבחן העם בישראל.

 ממשלה שמעניקה פרס לטרור זו ממשלה מסוכנת למדינת ישראל. ממשלה שכל כולה רוח גבית לטרור. הזהרנו בהקמת הממשלה ואת התוצאות אנחנו רואים היום".

"בנט וחבריו הפקירו את מדינת ישראל, רק אתמול החליטו על חיסול הנטיעות בנגב בעקבות אלימות הבדואים ומחסלים את ישיבת חומש בתגובה לרצח הנורא של יהודה דימנטמן הי״ד. לא ניתן, לא ניתן להם להשלים את הגירוש שהתחיל אריק שרון", הוסיף.

הרב מרדכי, אביו של יהודה דימנטמן, אמר באירוע: "אוחזת אותי צמרמורת עזה. בדיוק לפני ארבעה שבועות בשעה זו נרצח יהודה. הוא היה ילד שעשועים והכאב שלנו לא פוסק. ושבו בנים לגבולם. עם ישראל הוא בן 3,500 שנה. בטוחים אנו שחומש תיבנה במוקדם או במאוחר. קורא לכל בני הנוער להתמסר לערכים המקודשים לנו ובעזרת השם נעלה לחומש ולכל יהודה ושומרון".

יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון: "על חומש והנגב הממשלה הזאת תיפול ותקום ממשלה לאומית, שתבנה את הארץ הזו. הביזיון זה שבאותו היום בו הממשלה מאשרת את חוק החשמל בנגב, היא מנתקת בתים מחשמל ביש"ע. איזו בושה. לפני חודש בדיוק הגיע מחבל נתעב ורצח ממארב את יהודה דימנטמן. התשובה הייתה צריכה להיות לבנות את חומש מחדש.

"מה קיבלנו במקום? פעם ראשונה שהממשלה נלחמת בקורבנות אחרי פיגוע. איזו בושה. נתקן את פשע הגירוש ונבנה מחדש את חומש, שא נור, כדים ואת גוש קטיף. עם ישראל לא יוותר ועם ישראל ינצח".

ח"כ איתמר בן גביר: "עם ישראל ינצח. אני חורש את הארץ מעיר לעיר מכפר לכפר ושואלים אותי מאיפה הביטחון ואני אומר לכם תסתכלו עליכם, על משפחת דימנטמן היקרה, על גיבורי חומש.

"ראיתי את מסירות הנפש בעלייה לחומש, בגשם ברוח סערה, ללא תנאים נאחזים ברגבי ארץ ישראל, לכן יש בי אופטימיות. הלכנו לדרום לנטוע, לחזק את ארץ ישראל ואני רואה את כל הבריונים שם שמרימים יד ובנט נכנע, ממשלת ישראל נכנעת. הכוח שלנו באחדותנו וכשאנחנו יחד, מי יכול עלינו?"

עוד כתבות שיעניינו אותך