סערת הקניונים: המתווה החדש אושר למשך 9 ימים
(צילום: yosefus/shutterstock)

חדשות

סערת הקניונים: המתווה החדש אושר למשך 9 ימים

הגל החמישי בפתח: בעקבות כך החליטה הוועדה אתמול (א') על הגבלות חדשות. חלק מהצעדים כוללים גם את הקניון. בעלי החנויות בקניונים זועמים: "ממשלת זדון שמחריבה את בני עמה".

   
סערת הקניונים: המתווה החדש אושר למשך 9 ימים
(צילום: yosefus/shutterstock)
אא

קצת יותר משנתיים הגיע בסערה גדולה נגיף הקורונה למדינתו הקטנה, והגל הראשון החל להתפשט ברחבי המדינה. דאגו להורים לילדים ולבני המשפחה. היום, קצת אחרי שנתיים, נראה כי הפחד הלך לאיבוד ונשארנו עם מגיפה שלא רוצה להיעלם. 

המתווה החדש של משרד הבריאות "מתווה הקניונים": המורה על איסור כניסה לחנויות הקניון ללא תו ירוק, אך לקניון עצמו ניתן להיכנס ללא תו.

בשיחה לערוץ 2000 מספר דוד, בעל רשת חנויות במס' קניונים בארץ: "המדינה מפקירה את אזרחיה, רק כי היא לא יודעת לנהל משברים. אנחנו עומדים לקרוס. למעלה מ-1,000 משפחות ילכו לאיבוד". את הכעס של דוד אפשר לשמוע וכמוהו רבים מבעלי חנויות הקניון.

בעקבות ההנחיות החדשות, הבלבול ניכר על פניהם של הצרכנים שהגיעו בימימה האחרונה למקום. וזאת מפני שההנחיות החדשות אינן מחודדות דיו. כמו כן נרשמה היום (ב') ירידה בכניסת הצרכנים לקניון: "בין רבע לחצי מהקונים".

נעשה סדר:
אתמול (א') אישרה הוועדה את החלת התו הירוק על חנויות שגודלן עולה מעל 100 מ"ר (למעט חנויות חיוניות). ההגבלות יחולו ל-9 הימים הבאים. המתווה נכנס לתוקף אתמול בחצות. בנוסף, לא תתאפשר אכילה במתחמי המזון וכן מכירת טייק-אווי תתאפשר רק לבעלי תו ירוק.

עוד כתבות שיעניינו אותך