"ירבו כמותם": הרב יוסף מזרחי בברכתו לערוץ 2000
הרב יוסף מזרחי

גדולי ישראל ומזכי הרבים ממליצים

"ירבו כמותם": הרב יוסף מזרחי בברכתו לערוץ 2000

"רואים שזה בוער בעצמותיהם להפיץ את הדת": הרב יוסי מזרחי בברכה עשירה לערוץ 2000

   
"ירבו כמותם": הרב יוסף מזרחי בברכתו לערוץ 2000
הרב יוסף מזרחי
אא
הרב יוסף מזרחי

הרב יוסף מזרחי ידוע כמפיץ תורה ויהדות בכל רחבי העולם. הוא אחראי לדרשות, הרצאות וסרטים רבים גם בשפה האנגלית ובין הרצאותיו נמצא בין היתר שיחות עם כמרים על יהדות מול נצרות להוכחת התורה בצורה מדעית, הוכחות מוחצות לקיום הבורא בעולם והפצת האמת היחידה - התורה הקדושה. השתתף במאות סמינרים לקירוב לבבות וזכה להשפיע ולקרב כבר אלפי יהודים לתורה הקדושה.

הוא בעל אתר משלו עם הרצאות באנגלית ובעברית. עומד בראש ארגון Congregation Netivot of  New York (קהילת נתיבות של ניו יורק) להפצת יהדות בעולם ומכהן כראש ישיבת "מבקשי ה'" בירושלים. כידוע ערוץ 2000 נותן במה ומפרסם את דבריו של הרב מזרחי בכל הזדמנות. צפו ברב יוסף מזרחי מברך את ערוץ 2000:

"רציתי לברך את צוות ערוץ 2000, בחורים נפלאים השוקדים על המלאכה של זיכוי הרבים וזה בוער בעצמותיהם להפיץ תורה ולעשות קירוב בכל רחבי תבל. אני רואה את ההשקעה שלהם ברוך השם ירבו כמותם בישראל, אני מקווה באמת שהתכניות ימשיכו לשאת פרי ויקרבו יותר ויותר אנשים לאבינו שבשמיים.

"ברוך השם לי הם נתנו במה עשרות פעמים כבר ואני ראיתי תוצאות שהרבה אנשים התחזקו וממשיכים להקשיב לדרשות שלי בעקבות הפרסום שהיה בערוץ 2000, לכן אני מברך אתכם ויש לנו הכרת הטוב אליכם, המשיכו ככה, שה' תמיד יכוון אתכם עם השקפה נכונה, לכיוון הנכון - להפיץ את האמת האמיתית של התורה. בעזרת השם יהיה לכם מספיק תקציבים לעשות את כל מה שצריכים לעשות, וכן יהי רצון ונאמר אמן"

 

עוד כתבות שיעניינו אותך