אבי סעידיאן בוכה: "הראתי לאיציק דברים והוא פשוט פרץ בבכי"
(מימין) אבי, אחיו של איציק, ואיציק. (צילום: באדיבות המצלם)

יהדות

אבי סעידיאן בוכה: "הראתי לאיציק דברים והוא פשוט פרץ בבכי"

נס חנוכה: שדרן ערוץ 2000, יהונתן דדון, יצא לפגוש את אחיו של איציק סעידיאן, אבי, סיפר בבכי על השיחה עם איציק, על המאבק המשפחתי המתמשך, וכן על התפילות והחיזוקים הרבים של עמ"י, וכן שיתף אותנו אבי על הנס הגדול שקרה בזכות חנוכה - "אני מתחנן, המשיכו להתחזק". צפו

   
אבי סעידיאן בוכה: "הראתי לאיציק דברים והוא פשוט פרץ בבכי"
(מימין) אבי, אחיו של איציק, ואיציק. (צילום: באדיבות המצלם)
אא
(מימין) אבי, אחיו של איציק, ואיציק. (צילום: באדיבות המצלם)

איציק סעידיאן, הלום הקרב שהצית עצמו ומאושפז בבית החולים כבר שבעה חודשים, ממשיך להילחם על חייו בכל הכוח. יהונתן דדון יצא לפגוש את אח שלו אבי שסיפר בבכי על המפגש המרגש עם אחיו.

אני נמצא עם אבי סעידיאן. יצאנו כעת מחדרו של איציק. ספר לנו מה נאמר בחדר, ומה אתה אומר לאיציק במשך כבר שבעה חודשים:
"בזכות נס החנוכה ובזכות הנרות שהדלקנו אנחנו ממשיכים להתפלל לנס שבע"ה יצחק יקום על רגליו. הוא לא מבין את גודל הנס שקורה פה ואת ההשפעה האדירה שלו על עם ישראל. הוא לא מאמין שאנשים מתחזקים בזכותו, שומרים את השבת ומתקרבים אל הקב"ה וכשסיפרתי לו הוא פרץ בבכי, התרגש מאוד ואמר שהוא חי בנס וסבל המון כנראה בשביל שאנשים יקבלו את הזכויות שלהם.

"איציק רוצה בזכותכם לחיות עם ישראל היקר ובע"ה הוא יחיה ויקום על רגליו. מה שקרה לנו זה נס אמיתי שאי אפשר לתאר. הרופאים משתגעים ולא מבינים איך קרה כזה נס הנוגד את כל ההסברים בספרי הרפואה שעל פיהם אחי לא היה אמור להתעורר ולהיות פה איתנו. בזכות התורה הקדושה, בזכות תלמידי חכמים, בזכות כל התפילות של עמ"י קרה הנס הזה ואיציק מקבל כוחות. אני מתחנן אליכם!

"המשיכו להתפלל, להתחזק ולקבל על עצמכם קבלות, אפילו קבלה קטנה ביותר מסוגלת להביא לידי ניסים ונפלאות של ממש. זה מה שמחזיק את אחי, רק בזכות זה הוא חי והוא צריך מזה עוד אז בבקשה תמשיכו! זה הכי חשוב לנו וזה מביא לניסים גדולים של ממש."

היו רגעים שהרופאים הרימו ידיים, מה הם אומרים היום?
"הרופאים אומרים שאם הוא עבר את כל זה אז הם מאמינים שהוא יחיה בע"ה, אבל אני מאמין בקב"ה. אני מכבד את כל הרופאים אך כולנו יודעים מי הרופא הגדול ביותר ועליו אני סומך. אני תמיד אומר לרופאים שמי שעשה את הנס הזה זה רק הקב"ה והוא אחראי להכל. הם נותרים ללא מילים."

אני רוצה לחזק אותך ואת המשפחה שלך! תהיו חזקים! הדמעות שלך הן דמעות של בן של מלך ובע"ה שהדמעות של עצב הללו יהפכו לדמעות של שמחה ואנחנו מחזקים ידיכם ומאחלים לכם את כל הטוב שיש לעולם להציע, בשורות טובות וחג שמח.
"אמן ואמן תודה רבה לכולכם".

עוד כתבות שיעניינו אותך