זעזוע בחיפה: צלבי קרס על שלטי הרב יגאל כהן: "פירות ההסתה"
אידו מפגאוקר

חדשות

זעזוע בחיפה: צלבי קרס על שלטי הרב יגאל כהן: "פירות ההסתה"

ההשתוללות הבריונית וריסוס צלבי הקרס, הם ללא ספק  פירות באושים של ההסתה המתמשכת ונטולת רסן, נגד כל דבר שריח של יהדות וחרדים נודפים ממנו. 

   
זעזוע בחיפה: צלבי קרס על שלטי הרב יגאל כהן: "פירות ההסתה"
אידו מפגאוקר
אא
אידו מפגאוקר

זעזוע בעיר חיפה: צלבי קרס רוססו על לוחות המודעות והשילוט המזמין את ההמונים להרצאתו של הגאון רבי יגאל כהן ביום שני עוד שבועיים.

כאשר התעוררו הבוקר תושבי העיר חיפה, הם נחרדו לגלות את צלבי הקרס מרוססים על המודעות שפורסמו לקראת כנס החיזוק הגדול שייערך בעיר.

אורי אוזן יו"ר סיעת ש"ס בחיפה, חבר מועצת העיר חיפה בראיון לערוץ 2000:
"מזעזע מאוד, בתקופה האחרונה ניכרת ההסטה שמתקיימת לאורכה ולרוחבה של הארץ, אבל כנראה שכל זה עושה רעש גדול מאוד בשמיים. "זה טוב שזה מפריע, ואני מפציר מכל תושבי חיפה והצפון לבוא ולתמוך באירוע, צריך שיראו שאנחנו מאמינים בני מאמינים, ואף אחד לא יצליח לעצור בעדינו. הפעילות שאנחנו עושים, המחלקה למורשת יהדות מזרח בעיר חיפה מרעידה עולמות. אז מה אם זה מפריע לכמה אנשים, אנחנו נמשיך בכל הכוח להגדיל תורה ולהאדירה".

הפושעים נתפסו?
אוזן, ראש סיעת ש"ס בחיפה: "הגשנו תלונה והכל מנוהל ע"י משטרת ישראל".

צפו בפוגרום המזעזע שהתרחש אמש:

הכנס בסימן "השמים הם הגבול" ייערך ביום שני עוד שבוע וחצי באודיטוריום העירוני של חיפה בהשתתפות הגאון רבי יגאל כהן. במקום צפוי להופיע בהפרדה מלאה הזמר מאור אדרי.
ההזמנה לכנס; האזינו לסינגל של הרב יגאל כהן לכבוד האירוע:

אחד מתושבי העיר שסירב להזדהות בשמו אמר לערוץ 2000: "כשראינו את צלבי הקרס, נבהלנו מאוד. כולם נכנסו ללחץ. אף אחד לא ראה את המרסס בשעת מעשה". 

"אנו מקווים שמי שעשה זאת ייעצר בקרוב. אדם שמרסס צלב קרס, רוצה להעביר מסר של שנאה וזה מפחיד", אמר התושב.

נאמר כי ההשתוללות הבריונית וריסוס צלבי הקרס, הם ללא ספק  פירות באושים של הסתה מתמשכת ונטולת רסן נגד כל דבר שריח של יהדות וחרדים נודף ממנו. 

עוד כתבות שיעניינו אותך